8 maja – IV Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 8 maja – IV Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

Ogłoszenia – 08.05.2022 r. – IV Niedziela Wielkanocna

1. 01.05. – Niedziela Dobrego Pasterza

• Msza św. o godz. 10:30 z udziałem dzieci. Po Mszy św. spotkanie Koła Misyjnego Dzieci w domu parafialnym.
    • Msza św. o godz. 12:00 z udziałem młodzieży klas VIII Szkoły Podstawowej nr 16 (oraz uczących się szkołach poza naszą parafią) oraz ich rodziców, która rozpocznie przygotowania do sakramentu bierzmowania.
    • Msza św. o godz. 14:00 z udziałem młodzieży klas VIII Szkoły Podstawowej nr 12 oraz ich rodziców, która rozpocznie przygotowania do sakramentu bierzmowania.

2. Nabożeństwo majowe:

• w niedziele i uroczystości o godz. 17:30
    • w dni powszednie od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18:00.
    • Nowenna do NMP Królowej Rodzin w maju we środy po Mszy św. o godz. 18:00 połączona z nabożeństwem majowym.

3. 09.05. – poniedziałekUroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika.

4. 13.05. – piątek – Wspomnienie NMP z Fatimy.

• Godz. 16:00 i 17:00 Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych oraz spowiedź dzieci I- komunijnych ich rodzin.
    • Godz. 18:00 Msza św. i Nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem majowym po Mszy św. o godz. 18:00

5. 14.05. – sobota – Święto św. Macieja Apostoła.

Msza św. o godz. 10:00 i 12:00 – Uroczystość I Komunii św. uczniów klas III SP 12

To dzień imienin ks. Macieja. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, by wyrazić naszą wdzięczność za posługę ks. Macieja i otoczyć jego osobę wspólną modlitwą.

6. Dziękujemy za okazywaną życzliwość i troskę o sprawy parafii. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła złożone na dzisiejszą tacę. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Wojciecha Kapicę – naszego tegorocznego rekolekcjonistę wielkopostnego, który wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Białymstoku.

Otaczamy Was modlitwą

Wasi duszpasterze.