8 listopada – XXXII Niedziela zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 8 listopada – XXXII Niedziela zwykła – Ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 32 NIEDZIELA ZWYKŁA. Wypominki – modlitwy za zmarłych o godz. 17.10.
  2. 9.11 – poniedziałek – Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  3. 10.11 – wtorek – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.
  4. 11.11 – środa – Święto Niepodległości. Msze św. będą o godz. 7.009.0010.3012.00, 14.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 19.30.  O godz. 12.00 będzie Msza św. w int. Ojczyzny i po Mszy św. Koncert patriotyczny w wykonaniu naszego chóru parafialnego, który prowadzi Pani dyrygent Dorota Tymińska. Módlmy się w intencji Ojczyzny. W tym dniu każdy Polak powinien wywiesić flagę polską. Pamiętajmy o tym!
  5. 12.11 – czwartek – Wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika. Po wieczornej Mszy św. Nowenna do św. Joanny.
  6. 13.11 – piątek – Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski.
  7. Trwa Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Nasza parafia jest zaproszona do katedry w poniedziałek 9 listopada na godz. 18.00. Dojazd indywidualny.
  8. 15.11 – niedziela – o godz. 18.00 – Msza św. za zmarłego śp. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
  9. Z racji Święta w środę nie będzie nowenny do Matki Bożej Królowej Rodzin.
  10. Wypominki – modlitwy za zmarłych codziennie od godz. 17.10.
  11. Dzisiaj rozpoczynają się nauki  przedmałżeńskie. Dzisiaj o godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. konferencja w sali na plebanii.
  12. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na listopad i „Gość Niedzielny”.  Zachęcamy do nabycia i czytania.
  13. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Kościół prześladowany w Syrii.
  14. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła, za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła oraz za składaną makulaturę. W nowo budowanym kościele został zrobiony strop prezbiterium.
  15. W następną niedzielę taca na Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku.