6 listopada – 32. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 6 listopada – 32. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 32 NIEDZIELA ZWYKŁA. Wypominki – modlitwy za zmarłych o godz. 17.10
  2. 9.11 – środa – Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  3. 10.11 – czwartek – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.
  4. 11.11 – piątek – Święto Niepodległości.Msze św. będą o godz. 7.009.0010.3012.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.00 19.30.  O godz. 12.00 będzie Msza św. w int. Ojczyzny i po Mszy św. Koncert patriotyczny w wykonaniu naszego chóru parafialnego, który prowadzi Pani dyrygent Dorota Tymińska. Módlmy się w intencji Ojczyzny. W tym dniu każdy Polak powinien wywiesić flagę polską. Pamiętajmy o tym! W piątek jest dyspensa od pokarmów mięsnych. Można spożywać pokarmy mięsne.
  5. 12.11 – sobota – Wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika.
  6. W poniedziałek 7 listopada rozpoczyna się w Bazylice Archikatedralnej w Białymstoku Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (codziennie o godz. 18.00). Nasza parafia jest zaproszona do katedry w środę 9 listopada na godz. 18.00. Dojazd indywidualny.
  7. W środę nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin o godz. 18.30.
  8. W czwartek po wieczornej Mszy św. nowenna do św. Joanny.
  9. W przyszłą niedzielę 13 listopada po Mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr. 12. Serdecznie zapraszamy
  10. Wypominki – modlitwy za zmarłych codziennie od godz. 17.10.
  11. Dzisiaj rozpoczynają się nauki przedmałżeńskie. O godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. konferencja w sali na plebanii.
  12. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na listopad i „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabycia i czytania.
  13. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za składaną makulaturę i nakrętki.
  14. W następną niedzielę taca na budowę naszego kościoła.