5 lipca – XIV Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 5 lipca – XIV Niedziela zwykła – ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 5.07.2020 r.

1. Dzisiaj 14 NIEDZIELA ZWYKŁA. Po Mszy św. o godz. 12:00 Nieszpory Eucharystyczne. Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na potrzeby Archidiecezji. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w tygodniu w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 6:30, a w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 14:00. Spowiedź w dni powszednie jest możliwa 20 minut przed Mszą św.
  2. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 18:45 – 20:00.
  3. Zachęceni ewangelicznym wezwaniem z dzisiejszej Ewangelii: «Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię» (Mt 11,28) w okresie wakacyjnym zapraszamy na osobistą modlitwę w ciszy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Codziennie od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. od godz. 18:45 do godz. 20:00.
  4. Dziękuję rodzicom dzieci, które w dniu wczorajszym przystąpiły do i Komunii św. za złożoną ofiarę 1500 zł na budowę kościoła. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na fundusz budowy naszej świątyni.
  5. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrego tygodnia, udającym się na urlopy dobrego wypoczynku, a idącym do pracy potrzebnych sił. Niech zdrowie Was nie opuszcza i do szybkiego zobaczenia. Szczęść Boże.✝

Wasi duszpasterze

Grafik 5.07.2020 r. – XIV Niedziela Zwykła