4 października 2015 r. – XXVII niedziela zwykła

Informacja z: kozince.pl – 4 października 2015 r. – XXVII niedziela zwykła

1.    W przedsionku kościoła jest dostępny kolejny numer „Dróg Miłosierdzia”.

2.    Dziś, po nabożeństwie różańcowym, będzie procesja eucharystyczna.

3.    Klub Inteligencji Katolickiej w Białymstoku organizuje w tym miesiącu XXXIII Dni Kultury Chrześcijańskiej, obfitujące w wiele ciekawych wydarzeń – ze szczegółami można się zapoznać na plakacie przed kościołem lub na stronie internetowej.

4.    Do najbliższego piątku przyjmuję jeszcze zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w tegorocznym archidiecezjalnym kursie lektora.

5.    Pielgrzymka Seniorów do Sanktuarium Matki Bożej Różanostockiej odbędzie się w najbliższą sobotę. Modlitewne spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00, po której będą występy chórów Seniorów, a o godz. 13.30 nabożeństwo różańcowe z Aktem Zawierzenia Seniorów Matce Bożej.

6.    Dzień Papieski w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii razem ze strażakami z całej gminy. Po obydwu Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia, zaś po Mszy o 10.30, na której będą obecni strażacy, będzie też koncert zespołu „Narwianie”.