35 PIESZA PIELGRZYMKA RODZIN DO KRYPNA – PODSUMOWANIE

Informacja pobrana z bialystok.caritas.pl – 35 PIESZA PIELGRZYMKA RODZIN DO KRYPNA – PODSUMOWANIE

Hasłem tegorocznej  35 Pieszej Pielgrzymki Rodzin do Krypna  były słowa zaczerpnięte z Ewangelii wg św. Jana „…ten mnie miłuje” (J 14,21).

Pielgrzymka do Krypna to najliczniejsza piesza pielgrzymka Archidiecezji Białostockiej. Uczestniczyło w niej 11 tyś. wiernych. Odbyła się w sobotę (7. 09. 2019 r.). Całe rodziny, dzieci oraz młodzież, zmierzały do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia by podziękować za wakacyjny wypoczynek i zawierzyć nowy rok szkolny opiece Maryi.

Caritas Archidiecezji Białostockiej na pielgrzymkowym szlaku reprezentował dyrektor ks. Jerzy Sęczek  wraz  z pracownikami.

Nad bezpieczeństwem uczestników pielgrzymki czuwała Służba Medyczna Caritas Archidiecezji Białostockiej.

Uwieńczeniem pielgrzymki była uroczysta Msza święta pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity Tadeusza Wojdy, z udziałem wszystkich grup pielgrzymkowych z całej Archidiecezji.

Zebrano tego dnia kwotę 10 411,27 zł  na rzecz Caritas Archidiecezji Białostockiej.

Za co serdecznie dziękujemy!

Bóg zapłać