30 maja Trójcy Świętej

Informacja pobrana z kozince.pl – 30 maja Trójcy Świętej

1. Dzisiaj kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.
  2. Zbliża się dzień dziecka. Dzisiaj wspieramy dzieci z onkologii w Białymstoku. Dziękujemy Rodzinom z parafii, które przygotowały paczki.
  3. Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe, które będą odprawiane po Mszy o 18:00 a w niedzielę po Mszy o 10:30.
  4. We czwartek Boże Ciało. Prosimy poszczególne miejscowości o przygotowanie ołtarzyków. Zapraszamy także dzieci i młodzież oraz dzieci pierwszokomunijne do białej procesji. Zapraszamy wszystkie wspólnoty, parafian i gości. Msze o 8:30, główna Msza z procesją o 10:30 i o 18:00.
  5. Zapraszamy na procesje w Oktawie Bożego Ciała – w dni powszednie na Mszy o 18:00 a w niedzielę po Mszy o 10:30.
  6. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msze o 7:00 i 18:00.
  7. I sobota. Różaniec KŻR o 17:30.
  8. Dzisiaj o 12:30 wyruszamy do Płonki Kościelnej i Ziołowego Zakątka w Korycinach. Jest jeszcze 5 miejsc.
  9. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają remont kościoła. Dziękuje także mieszkańcom Obrubnik za ofiarę na sprzątanie kościoła.
  10. Przy wyjściu dla zainteresowanych broszura dla rodziców: Jak rozmawiać z dziećmi o seksie.

Niech Dobry Bóg obdarza potrzebnymi darami!