30 maja 2021 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 30 maja 2021 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy – ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30 maja 2021 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. 30.05. – Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy. Zakończenie okresu spowiedzi i komunii św. wielkanocnej. Nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  2. 31.05. – Poniedziałek – Święto Nawiedzenia NMP
  3. 01.06. – Wtorek – Święto Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej. Jest to również Dzień Dziecka.
  4. 02.06. – Środa – Po Mszy św. o godz. 18:00 kolejne spotkanie i konferencja z cyklu modlitwa osobista.
  5. 03.06 – Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 13:00 i 18:00. Główna Msza św. o godz. 10.30 i po tej Mszy św. wyruszy procesja eucharystyczna ulicami: Planetarna, Satelitarna, Heweliusza, Jowisza, Bacieczki, Heweliusza, Wróblewskiego, Planetarna.
  6. 04.06. – Piątek – Pierwszy Piątek Miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6:30, a popołudniu od godz. 17:30. Od godz. 9:00 kapłani odwiedzą z posługą sakramentalną osoby chore z naszej wspólnoty parafialnej.
  7. 05.06. – Sobota – Pierwsza Sobota Miesiąca. o Mszy św. o godz. 7:00 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi połączone z modlitwą różańcową.
  8. Porządek nabożeństw w tym tygodniu:
    • Nabożeństwo majowe Poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00
    • Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin Środa godz. 17:30
    • Nabożeństwo czerwcowe
      • Wtorek – Środa po Mszy św. o godz. 18:00
      • Czwartek na zakończenie procesji Bożego Ciała
      • Piątek – Sobota po wieczornej Mszy św. połączone z Nieszporami i procesją eucharystyczną.
      • Niedziela – Nieszpory i procesja eucharystyczna oraz nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:15.
  9. 06.06. – Niedziela – to dzień jubileuszu 50. lecia kapłaństwa ks. Stanisława Hołodoka. Uroczysta Msza święta w której będziemy modlić w intencji czcigodnego jubilata zostanie odprawiona o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i wyrażenia przez to ks. Stanisławowi wdzięczności za jego wieloletnią posługę kapłańską oraz obecność wśród nas.
  10. 07.06. – Poniedziałek – o godz. 20:00 Różaniec męska sprawa. Zapraszamy mężczyzn na konferencje i wspólną modlitwę różańcową.
  11. Dziękujemy za złożone w minionym tygodniu ofiary na budowę kościoła. W kancelarii i na konto złożyliśmy 1700 zł.
  12. Dziś po Mszach św. możemy wesprzeć materialnie przygotowania i wyjazd naszych ministrantów na Mistrzostwa Polski.
  13. Życzmy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Otaczamy Was modlitwą
Wasi duszpasterze

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł:

Śp. + Stanisław Bielski l. 84

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Ogłoszenia Kurii Metropolitalnej Białostockiej

1. Msza Święta dziękczynna w 30. rocznicę wizyty św. Jana Pawła II w Białymstoku będzie sprawowana w niedzielę, 6 czerwca 2021 roku, o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Mszy Świętej będzie przewodniczyć Biskup Henryk Ciereszko Administrator Archidiecezji Białostockiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i dziękczynienia Bogu za osobę Papieża Polaka, jego nauczanie, świadectwo wiary, ustanowienie Diecezji Białostockiej oraz beatyfikację siostry Bolesławy Marii Lament.