30 czerwca – 13. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 30 czerwca – 13. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. 3 lipca – środa – Święto św. Tomasza, Apostoła. (Po Mszy św. o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin).
  2. 4 lipca – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. godzina święta.
  3. 5 lipca – pierwszy piątek miesiąca: Msze św. i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 7.00 i 18.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 17.30. W lipcu i sierpniu nie będzie odwiedzin chorych z Panem Bogiem.
  4. 6 lipca – pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00.
  5. 7 lipca – pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00 nieszpory i procesja eucharystyczna.
  6. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w dni powszednie Msze św. są odprawiane o godz. 7.00 i 18.00. W niedziele według stałego porządku nie ma jedynie Mszy św. o godz. 14:00.
  7. W miesiącach wakacyjnych spowiedź w dni powszednie będzie możliwa 15 min. przed każdą Mszą św.
  8. Jest czasopismo „Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabycia i czytania.
  9. Stowarzyszenie Mess’AJE Polska w ramach projektu „Biblia źródłem kulturowych kontekstów”, zaprasza na bezpłatny 30-godzinny kurs formacyjny skierowany do katechistów, liderów, członków wspólnot i ruchów kościelnych oraz do wszystkich, którzy pragną lepiej poznać i głosić Dobrą Nowinę o zbawieniu zawartą w Biblii. Kurs animatora odbędzie się w dniach 13, 14, 15 oraz 20, 21, 22 września 2019. Zapisy odbywają się drogą elektroniczną. Formularz zgłoszenia na stronie Stowarzyszenia. Informacje można uzyskać również u ks. Bogdana.
  10. Zapraszamy na parafialny profil na portalu Facebook
  11. Ksiądz Proboszcz dziękuje osobom, które w minionym tygodniu poświęciły swój czas i siły na pracę przy sprzątaniu kościoła, porządkowaniu terenu placu kościelnego oraz domu parafialnego.
  12. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła oraz za składaną makulaturę.