3 listopada – XXXI Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 3 listopada – XXXI Niedziela zwykła – ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXI Niedziela Zwykła – 04.11.2019r.

1. W naszej parafii trwa obecnie kurs przedmałżeński. Przypominamy, że o godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. konferencja w sali domu parafialnego.
  2. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona z nabożeństwem różańcowym.
  3. W tym tygodniu Wypominki, które będą trwały od 4 do 8 listopada. O godz. 17:00 wypominki połączone z różańcem, a następnie Nieszpory i Msza św. w int. zmarłych polecanych w wypominkach.
  4. 7.11 – Pierwszy Czwartek Miesiąca, po Mszy św. nabożeństwo w intencji powołań, a następnie Spotkanie Grona Seminarium Duchownego w Białymstoku.
  5. Przypominamy, że w naszej parafii działa chór. Próby odbywają się w każdą środę o godz. 18:00 w domu parafialnym. Zachęcamy do dołączenia i wspólnego śpiewu. 11 listopada po Mszy św. o godz. 12:00 w naszym kościele chór tradycyjnie wystąpi z koncertem pieśni patriotycznych. Już dziś zachęcamy do zaplanowania czasu i serdecznie zapraszamy.
  6. Jest czasopismo diecezjalne: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Miłujcie się”. Można nabyć przed kościołem.
  7. Masz więcej niż jeden Różaniec? Podziel się i przekaż różaniec na Misje. Zakończył się Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny, w odpowiedzi na prośbę misjonarzy, przez najbliższy tydzień organizujemy zbiórkę różańców. Na stoliku za ławkami, będzie przygotowane miejsce, do którego będziemy mogli złożyć różaniec, który chcemy przekazać na misje.
  8. Dziękuję za ofiary na fundusz budowy kościoła, w minionym tygodniu w kancelarii i na konto złożyliśmy 230 zł. Dziękuję za ofiarowanie nowego Ewangeliarza. Dziękuję również za składaną makulaturę. Dziękujemy wszystkim którzy wsparli młodzież zakupując znicze oraz stroiki na groby naszych bliskich rozprowadzane przez Stowarzyszenie Rodzina na Plus.

Wszystkim życzymy dobrego i spokojnego tygodnia. Szczęść Boże.

Grafik 03.11.2019 r. NIEDZIELA

Godz. Celebrans Spowiedź, Taca, Komunia św.
7:00 Ks. Tomasz, Ks. Henryk ks. Piotr, Ks. Paweł
9:00 Ks. Paweł ks. Tomasz, ks. Piotr