29 maja – 9. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 29 maja – 9. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 9 NIEDZIELA ZWYKŁA.
  2. Diakon Łukasz Ruminowicz – nasz parafianin wczoraj w Katedrze Białostockiej otrzymał święcenia kapłańskie. Dzisiaj o godz. 12.00 odprawi w naszym kościele swoją pierwszą Mszę św. tzw. prymicyjną. Zapraszamy parafian do wzięcia udziału w tych uroczystościach. Módlmy się w jego intencji.
  3. 1 czerwca – środa – początek nabożeństwa czerwcowego.  W niedzielę, święta i środy o godz. 17.30. W pozostałe dni powszednie o godz. 18.30. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym.
  4. 1 czerwca – środa – Międzynarodowy Dzień Dziecka. Nieszpory ofiarujemy w intencji dzieci.
  5. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 – nieszpory i procesja. Od poniedziałku do czwartku włącznie po wieczornej Mszy św. św. nieszpory i procesja. W czwartek zakończenie oktawy i błogosławieństwo dzieci oraz kwiatów i ziół. Prosimy, aby rodzice przyprowadzili dzieci do kościoła na Mszę św. o godz. 18.00 i błogosławieństwo.
  6. 3 czerwca – piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6.307.00, 16.30 i 18.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. W tym dniu nie ma postu. Można spożywać pokarmy mięsne. Jest to też pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 9.00 księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych
  7. 4 czerwca – pierwsza sobota miesiąca – Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00.
  8. 4 czerwca w sobotę Ks. Arcybiskup Edward Ozorowski zaprasza dzieci pierwszokomunijne do uczestnictwa w V Pielgrzymce dzieci Pierwszokomunijnych do Sanktuarium w Sokółce.
  9. Jest czasopismo „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabycia i czytania.
  10. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła oraz za składaną makulaturę.