28 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 28 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – Ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  2. We wtorek o godz. 17.45 nowenna do św. Michała Archanioła.
  3. W środę zakończenie nabożeństwa majowego i nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin o godz. 18.30.
  4. 1 czerwca – czwartek – początek nabożeństwa czerwcowego. W niedzielę, święta i środy o godz. 17.30. W pozostałe dni powszednie o godz. 18.30. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym.
  5. 1 czerwca – czwartek – Międzynarodowy Dzień Dziecka. Nabożeństwo czerwcowe ofiarujemy w intencji dzieci i powołania kapłańskie.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Trwa nowenna do Ducha Świętego. Dobiega końca czas spowiedzi wielkanocnej.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 nieszpory i procesja eucharystyczna.
  8. 2 czerwca – pierwszy piątek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 7.00, 16.30, 18.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30, po południu od godz. 16.00. Od godz. 9.00 księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych.
  9. 3 czerwca – pierwsza sobota miesiąca – Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00.
  10. 3 czerwca w sobotę Ks. Arcybiskup Edward Ozorowski zaprasza dzieci pierwszokomunijne do uczestnictwa w VI Pielgrzymce dzieci Pierwszokomunijnych do Sanktuarium w Sokółce.
  11. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za składaną makulaturę i nakrętki.