25 lipca – XVII Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 25 lipca – XVII Niedziela zwykła – ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela zwykła – 25.07 – 02.08.2020 r.

1. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów oraz błogosławieństwo kierowców ku czci św. Krzysztofa.
  2. W tym tygodniu:
    • 29.07 – środa – Wspomnienie Św. Marty. Nowenna do NMP Królowej Rodzin o godz. 17:30.
    • 31.07 – piątek – Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli.
    • 01.08 – sobota – Pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7:00
    • 02.08 – niedziela – Pierwsza Niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:00 Nieszpory i procesja Eucharystyczna.

• Przypominamy o możliwości Adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie po wieczornej Mszy św. do godz. 20:00

3. W przyszłą niedzielę Słowo Boże wygłosi ks. Paweł. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszki na rzecz Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień Metanoia w Czarnej Białostockiej.
  4. Osoby chcące zaangażować się w przygotowanie śpiewu Akatystu zapraszam na próbę w poniedziałek o godz. 19:00 w domu parafialnym.
  5. Dziękuję za ofiary złożone na budowę Kościoła. W ubiegłym tygodniu w kancelarii i na konto złożyliśmy 850 zł. Serdeczne dziękuję za każdą złożoną ofiarę.
  6. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrego tygodnia, udającym się na urlopy dobrego wypoczynku, a idącym do pracy potrzebnych sił.

Szczęść Boże ✝
Wasi duszpasterze

Pomódlmy się za naszych zmarłych. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły:
✝ŚP. Anna Honorata Kaliszewska l. 70
✝ŚP. Honorata Szejko l. 63
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Grafik 26.07.2020 r. – XVII Niedziela Zwykła

Godz.