24 października – XXX Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 24 października – XXX Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. 24.10. – Niedziela –  Światowy Dzień Misyjny. Ofiary złożone na dzisiejszą tacę są przeznaczone na rzecz Misji. Dziś w naszej parafii rozpoczynamy kurs przedmałżeński. O godz. 18:00 Msza św. a następnie spotkanie w Sali konferencyjnej w domu parafialnym.
  2. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 17:15. Nowenna do NMP Królowej Rodzin we środy połączona z modlitwą różańcową po Mszy św. o godz. 18:00.
  3. 28.10 – Czwartek – O godz. 18:00 Msza św. i Nowenna Otrzyj Matce łzy, uratuj Ojcu Syna.
  4. Karty zgłoszeniowe na wyjazd integracyjno – rekolekcyjny dla dzieci i młodzieży do Turośni Kościelnej w dniach 5-7 listopada (piątek – niedziela) są dostępne po Mszach św. w zakrystii.Wszelkich informacji związanych z wyjazdem rekolekcyjnym udziela  ks. Paweł.
  5. Kolejne spotkanie kandydatów na ministrantów w przyszłą sobotę o godz. 9:00 w domu parafialnym.
  6. Na Wypominki, czyli modlitwy za zmarłych można składać po Mszach św. w zakrystii lub w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.
  7. W imieniu wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas serdecznie dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek na potrzeby ubogich z naszej wspólnoty parafialnej. Zebraliśmy na ten cel 2850 zł a na konto na ten cel złożyliśmy 600 zł.
  8. Dziękujemy Wam za okazywaną życzliwość i troskę. Życzymydobrego tygodnia, niech Bóg Wam błogosławi.

Wasi duszpasterze

XXX Niedziela Zwykła – 24.10. 2021 – Grafik

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

Ks. Stanisław

Ks. Proboszcz, ks. Paweł