23 października – XXX Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 23 października – XXX Niedziela zwykła – ogłoszenia

Ogłoszenia – 23.10.2022 r. – XXX Niedziela zwykła

W tym tygodniu:

1. 23 października – Światowy Dzień Misji – Niedziela Misyjna– ofiary złożone na tacę są przeznaczone na rzecz misji.

2. 28 października – piątek – Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. o godz. 18:OO, a w sobotę i niedzielę o godz. 17:15. W październiku Nowenna do NMP Królowej Rodzin połączona z nabożeństwem różańcowym. Zapraszamy do wspólnej modlitwy

4. We wszystkie niedziele października zapraszamy najmłodszych na Msze św. o godz. 10:30, a po Mszy św. na wspólne nabożeństwo różańcowe dla dzieci w kaplicy domu parafialnego. Dla najbardziej wytrwałych są przygotowane niespodzianki.

5. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza na Dzień Skupienia Grona Przyjaciół Seminarium, który odbędzie się w sobotę, 29 października br., o godz. 10:00 w budynku Seminarium przy ul. Warszawskiej 46. W programie: konferencja duchowa, Eucharystia, modlitwa różańcowa.

6. Dziękujemy za Waszą pomoc okazaną w ramach PARAFIALNEJ SPIŻARNI DLA UBOGICH.

7. Wypominki, czyli modlitwy za zmarłych. Wypominki można składać w niedzielę po Mszach św. w zakrystii lub tygodniu w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.

8. Serdecznie dziękujemy za okazywaną życzliwość i troskę. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. W minionym tygodniu w kancelarii i na konto złożyliśmy 7200 zł.

9. Życzy Wam dobrego tygodnia, niech Bóg Wam błogosławi.

Wasi duszpasterze

Grafik – 23.10.2022 r. – XXX Niedziela zwykła