23 maja Zesłanie Ducha Świętego

Informacja pobrana z kozince.pl – 23 maja Zesłanie Ducha Świętego

1. Dzisiaj prosimy o wsparcie na remont kościoła. W ostatnim tygodniu koszt materiałów budowlanych i robocizny wyniósł 14 tys. zł.
  2. Jutro święto Obrubnik. Msza św. w intencji mieszkańców o godz. 18:00.
  3. Ostatni tydzień nabożeństw majowych. Zapraszamy szczególnie do udziału w Kozińcach – w poniedziałek: ministrantów, we wtorek scholę, we środę harcerzy, we czwartek rade parafialną, w piątek Czcicieli Miłosierdzia a w sobotę KŻR.
  4. Za tydzień kończy się czas spowiedzi wielkanocnej. Nie popełniajmy grzechu ciężkiego!
  5. We środę dodatkowa Msza o 17:00 i adoracja.
  6. W następna niedzielę zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Celem będzie Płonka Kościelna i Ziołowy Zakątek w Korycinach. Koszt 50 zł. Wyjazd o 12:30.
  7. Dziękuje wszystkim, którzy angażują się w prace przy kościele. Dziękuje rodzinom, które zapraszają na herbatę po majowym.
  8. Jest nowy numer „Dróg Miłosierdzia”. Zachęcamy do lektury.

Niech Duch Święty obdarza potrzebnymi darami!