23 maja – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 23 maja – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23 maja 2021 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. 23.05. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zakończenie okresu wielkanocnego.
    • Transmisja Mszy św. o godz. 9:00
    • Koniec okresu wielkanocnego jest dniem zakończenia naszych niedzielnych popołudniowych Adoracji Najświętszego Sakramentu. W dniu dzisiejszym zapraszamy w godz. 15:00 – 18:00.
    • Nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  2. 24.05. – PoniedziałekŚwięto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.
  3. 26.05. – Środa – Wspomnienie Św. Filipa Neri, Prezbitera. Jest to również Dzień Matki. W tym dniu o godz. 18:00 Msza św. i wspólna modlitwa w ramach Nowenny Otrzyj Matce łzy, uratuj Ojcu Syna. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. 27.05. – CzwartekŚwięto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Po Mszy św. o godz. 18:00 kolejna konferencja z cyklu: „Modlitwa osobista”.
  5. 29.05. – Sobota – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, Dziewicy.
  6. 30.05. – Niedziela – Uroczystość Świętej Trójcy. Zakończenie okresu spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.
  7. Nabożeństwo majowe w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18:00, w sobotę i niedzielę o godz. 17:30.
  8. 3 czerwca w czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Tradycyjnie odbędzie się również procesja eucharystyczna, która przejdzie tradycyjną trasą. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzyków w tradycyjnych miejscach, a osoby przygotowujące o zgłoszenie i potwierdzenie gotowości i możliwości ich przygotowania. Spotkanie osób zaangażowanych w procesję odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00. Prosimy o przybycie.
  9. Dziękujemy za złożone w minionym tygodniu ofiary na budowę kościoła.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć materialnie przygotowania i wyjazd naszych ministrantów na Mistrzostwa Polski.
  11. Życzmy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Otaczamy Was modlitwą
Wasi duszpasterze

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł:

Śp. + Mirosław Zarachowicz l. 63

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021 – Grafik

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

ks. Adrian

ks. Proboszcz, ks. Maciej, ks. Tomasz