22 grudnia – IV Niedziela Adwentu – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 22 grudnia – IV Niedziela Adwentu – ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV Niedziela Adwentu – 22.12.2019 r.

1. W tym tygodniu w poniedziałek o godz. 6:00 Roraty – ostatnie w tym roku. Możliwość spowiedzi podczas porannych Mszy św. i po południu od godz. 17:30. Kancelaria w tym tygodniu będzie czynna tylko w dniu jutrzejszym (poniedziałek).
  2. We wtorek Wigilia. Zadbajmy o tradycyjną chrześcijańską oprawę wieczerzy wigilijnej. Nie zaniedbujmy żadnego ze zwyczajów i obrzędów. Msze św. w tym dniu o godz. 6:30 i 7.00.
  3. Pasterka, czyli Msza Święta pasterzy, otwierająca oktawę obchodów liturgicznych związanych z tajemnicą Wcielenia będzie odprawiona o godz. 24.00.
  4. W pierwszy dzień Bożego Narodzenia Msze św. będą o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00, 14.00 i 19.30.
  5. W drugi dzień Bożego Narodzenia – Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.00 i 19.30!!
  6. Opłatki wigilijne są dostępne w starej kancelarii przy zakrystii po każdej Mszy św., a w tygodniu także w kancelarii w domu parafialnym. Złożona przy tej okazji ofiara będzie przeznaczona na& budowę naszej świątyni.
  7. Świece wigilijne “Caritas” można nabyć po każdej Mszy św. przy wyjściu z Kościoła.
  8. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby samotne, starsze, potrzebujące na Wigilię organizowaną przez Caritas Archidiecezji Białostockiej oraz Fundacje Rodziny Czarneckich w dniu wigilii o godz. 14.00 w hali sportowej przy ul. Kościelnej 3 w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Miłosierdzia.
  9. Dziękujemy tym, którzy zaopatrzyli się w choinki, które znajdują się na placu przy nowym kościele. Dobrowolne ofiary proszę złożyć w zakrystii lub kancelarii.
  10. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w dniu wczorajszym mimo swoich przedświątecznych obowiązków poświęcili swój czas i zaangażowali się w prace porządkowe i dekoracyjne w naszej wspólnocie parafialnej.
  11. Osoby, które zamieszkały na terenie parafii zapraszamy do zgłaszania się do kancelarii w celu zapisania do parafii i założenia karty parafialnej.
  12. Dziękuje Stowarzyszeniu Rodzina na Plus za zakup materiału a Panu Sławomirowi za wykonanie pulpitu do miejsca przewodniczenia oraz przed ambonę, na którym znajduję się księga Pisma Świętego.
  13. Dziękuję za ofiary na fundusz budowy kościoła, w minionym tygodniu w kancelarii i na konto złożyliśmy 1075 zł.
  14. Serdecznie dziękujemy wspólnotom parafii NMP z Guadalupe w Białymstoku oraz parafii katedralnej Św. Michała Archanioła i Św. Floriana w Warszawie w których w ostatnich dniach ks. proboszcz głosił rekolekcje. Uczestnicy rekolekcji złożyli na budowę naszej nowej świątyni 20 359 zł.

Dziękujemy za okazywaną życzliwość i wyrozumiałość. Wszystkim życzymy dobrego i spokojnego przygotowania do świąt. Szczęść Boże.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł:
+ Józef Karwowski l. 60
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Grafik 22. 12. 2019 r. – IV NIEDZIELA ADWENTU

Godz.

Celebrans

Ks. Adrian

Ks. Tomasz, Ks. Henryk

Ks. Piotr

Ks. Stanisław

Ks. Daniel

Ks. Tomasz

Ks. Paweł

Na wszystkich Mszach św. wszyscy kapłani będą sprawowali posługę sakramentu pokuty i pojednania.