21 maja 2017 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Informacja pobrana z dojlidyparafia.pl – 21 maja 2017 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Bóg zapłać wszystkim dobrodziejom naszej Parafii. Szczególne dzięki Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za prace porządkowe w kościele i wokół!!! Polecamy ich Bogu w naszych wdzięcznych modlitwach.

2. Polecamy Bożej opiece dzieci (grup: I i II), które dzisiaj po raz pierwszy przyjęły I Komunię św. Od jutra dzieci pierwszokomunijne rozpoczną  „biały tydzień”, codziennie o godz. 18.00!

W związku z „białym tygodniem” Nabożeństwa Majowe będą odprawiane codziennie po Mszy św. wieczornej (ok. godz.18.30).

Zachęcamy również do odprawiania Nabożeństwa Majowego w kaplicach czy przy krzyżach, w miejscowościach poza kościołem, oraz w gronie rodzinnym