XI NIEDZIELA ZWYKŁA 16 czerwca 2024r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XI NIEDZIELA ZWYKŁA 16 czerwca 2024r.

1/ Dziś ofiary do puszki na uczelnie katolickie.
2/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Jak już było ogłoszone Wkrótce planujemy prace związane z wykonaniem elewacji na budynku plebanii. Serdecznie proszę, o wsparcie finansowe na miarę możliwości. Taca w drugą i trzecią niedzielę miesiąca będzie przeznaczana na ten cel.
3/ Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej z nami jednej z parafii, zostały wypożyczone organy i będą służyły na chwałę Pana Boga. Nasze są już mocno zużyte. Dziękujemy mężczyznom za pomoc w przewiezieniu i zainstalowaniu ich na chórze w naszym kościele.
4/ Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 21 czerwca (piątek), o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami i dziadkami.
5/ W dniach 21-23 czerwca (piątek, sobota, niedziela) organizowana jest 43. Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Pielgrzymi z Białegostoku wyruszają 21 czerwca ze Świętej Wody o godz. 14:00 (Msza Święta). Zakończy się w Różanymstoku 23 czerwca (niedziela) uroczystą Eucharystią celebrowaną o godz. 17:00. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, jednak w sposób szczególny młodzież pragnącą podziękować Chrystusowi i Jego Matce za kończący się kolejny rok katechetyczny, szkolny i akademicki. Zapisy on-line. Informacja na plakacie.
6/ Dominikańska Szkoła Wiary w Białymstoku zaprasza na wykład otwarty „Tradycja Kościoła. Czy każda zmiana jest herezją?” Wykład wygłosi dominikanin – ojciec Maciej Roszkowski. Zapraszamy w sobotę 22 czerwca na Mszę Świętą o godz. 10:00, a potem na wykład o 11:00 do ARKAD KATEDRALNYCH (wejście „A” za katedrą białostocką).
7/ Zapraszamy w przyszłą sobotę do sprzątania kościoła.
8/ W zakrystii są do odebrania pamiątkowe zdjęcia z I Komunii św.