XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17 września 2023r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17 września 2023r.

1/ Spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania, dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
2/ Dziś odbędzie się Podlaski Marsz dla życia połączony z Piknikiem Rodzinnym. Inauguracja o godz. 12.00 Eucharystią w bazylice św. Rocha. Po Mszy św. (ok. godz. 13.00) marsz wyruszy w stronę Archikatedry i zakończy się piknikiem na placu przed Kinem Ton.
3/ Bóg zapłać p. Zienkiewicz za sprzątnięcie kościoła i dekorację kwiatową związaną z rodzinną uroczystością ślubną.
4/ Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na tacę i wpłacone bezpośrednio na konto parafii. Bóg zapłać.
5/ Jubileusz 15-lecia Cudu Eucharystycznego w parafii pw. św. Antoniego w Sokółce odbędzie się 1 października 2023 r. Rozpocznie go jubileuszowa Msza św. sprawowana przez J.E. Abp. Józefa Guzdka o godz. 11.00.
6/ Procesja z Relikwiami bł. ks. Michała Sopoćki z kaplicy Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego odbędzie się w niedzielę, 24 września 2023 r., o godz. 17.30. Procesję poprzedzi Msza Święta w kaplicy o godz. 16.30.
7/ Dominikańska Szkoła Wiary w Białymstoku zaprasza na wykład otwarty „Pieśni szczygła, czyli kilka myśli o wychowaniu. Jak być rodzicem nastolatka i nie zwariować”, który przedstawi o. Paweł Koniarek.
Zapraszamy w sobotę 23 września do sali na I piętrze w budynku tuż za archikatedrą białostocką. Wykład zaczyna się o 10:00 a poprzedza go 45min adoracja Najświętszego Sakramentu.
8/ Dzień Jedności Rolniczej odbędzie się w niedzielę, 24 września br., w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą celebrowaną o godz. 12.00 przez J.E. Abp. Józefa Guzdka. Zapraszamy rolników do wspólnej modlitwy i dziękczynienia za tegoroczne plony.