XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 września 2023r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 września 2023r.

1/ Spotkanie formacyjne uczniów klas III przed Pierwszą Komunią świętą oraz ich rodziców, dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
2/ Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na pokrycie kosztów związanych z wykonanymi już pracami tj. oświetleniem parkingu.
3/ Dziękuję wspólnocie KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
4/ Bóg zapłać osobom z naszej parafii, za wzięcie udziału w Pieszej Pielgrzymce do Sanktuarium MB Pocieszenia w Krypnie.
5/ Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – 14 września (czwartek)
6/ Wspomnienie MB Bolesnej – 15 września (piątek)
7/ Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowanie w przyszłą niedzielę 17 września po Mszy św. o godz. 11.30,
8/ W niedzielę 17 września odbędzie się Podlaski Marsz dla życia połączony z Piknikiem Rodzinnym. Inauguracja o godz. 12.00 Eucharystią w bazylice św. Rocha. Po Mszy św. (ok. godz. 13.00) marsz wyruszy w stronę Archikatedry i zakończy się piknikiem na placu przed Kinem Ton. W programie: koncert scholi Winnica, animacje dla dzieci, nauka pierwszej pomocy. Zapraszamy.
9/ Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Białostockiej zaprasza wszystkie małżeństwa (bez względu na staż) na świętowanie rocznic małżeńskich. W najbliższą sobotę 16 września o godz. 18.00 w Archikatedrze Białostockiej. Prosimy aby małżonkowie ustawili się na schodach przed Archikatedrą, skąd zostaną wprowadzeni do Bazyliki. Podczas Eucharystii odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.