Ogłoszenia 14.05 6 Niedziela Wielkanocna

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 14.05 6 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj kolejny wyjazd na Litwę. Dziękujemy za ofiarowane dary, wychodząc można wesprzeć zakup paliwa na transport. Ministranci rozdają nowy numer Dróg Miłosierdzia..

2. Ze względu na wyjazd z harcerzami, we wtorek Msza będzie o 18:00, a we środę i czwartek – nabożeństwo majowe o 18:45 a Msza o 19:00. Za utrudnienia przepraszamy.

3. W piątek od 18:45 spowiedź dzieci przed pierwszą komunią. Komunia w sobotę o 11:00. Przystąpi 12 dzieci.

4. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

5. Pielgrzymki. Na Jasną Górę zostało 10 miejsc, Do Medjugorie komplet, do Ziemi świętej zostało 9 miejsc.

6. Serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne na materiały budowlane 2,5 tys. złotych Jedna z rodzin w Obrubnikach ofiarowała 1 tys. zł. Dziękuję mężczyznom za pomoc w układaniu wełny.

7. Dziękuję rodzinie z Kozińc za uporządkowanie terenu wokół kościoła i koszenie trawy.

8. Dziękuję za piękne świadectwo i udział w nabożeństwach majowych.

9. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Kozińc.

Niech Chrystus Zmartwychwstały ma wszystkich w opiece