VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 14 maja 2023r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 14 maja 2023r.

1/ Dziś w naszej parafii z racji na Uroczystość Pierwszej Komunii św. wierni mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
2/ Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza – (puszka do przechowywania Najświętszego Sakramentu), za sprzątnięcie kościoła, dekoracje kwiatowe i uporządkowanie placu kościelnego.
3/ Zapraszamy dzieci do uczestnictwa w Mszy św. w tzw. Białym Tygodniu, o godz. 18.00
4/ Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę i w minionym tygodniu na konto parafialne.
5/ Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego – od piątku 19 maja. Za udział w nowennie można zyskać odpust zupełny.
6/ Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w przyszłą niedzielę 21 maja.
7/ Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej za tydzień, o godz. 17.00 na plebanii.