PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

Informacja pobrana z kozince.pl – PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

14.11. – 20.11.2023

1. Dzień 14.11. Wtorek: 20,30 zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie w Warszawie, odprawa, 23,00 wylot do Izraela.

2. Dzień 15.11. Środa: 03,45 lądowanie w Tel Avivie. Przejazd do Betlejem – wczesne zakwaterowanie w hotelu, wypoczynek, śniadanie. 11,00 Msza Święta. Betlejem – Bazylika Narodzeni Pańskiego. Przejście do Sanktuarium Matki Bożej Karmiącej – Grota Mleczna. Przejazd na Pole Pasterzy, następnie do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3. Dzień 16.11. Czwartek: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na północ Izraela. Cezarea Nadmorska – ruiny starożytnego miasta i akweduktów. Przejazd do Hajfy – panorama Ogrodów Bahajskich. Następnie nawiedzimy Bazylikę Zwiastowania Pańskiego w Nazarecie. Przejazd do Kany Galilejskiej – sanktuarium pierwszego cudu Pana Jezusa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4. Dzień 17.11. Piątek: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Rejs po Jeziorze Galilejskim. Wizyta w sanktuarium na Górze Ośmiu Błogosławieństw, Tabga – Kościoły rozmnożenia chleba i ryb i Prymatu św. Piotra. Przejazd do Kafarnaum, ruiny starożytnego miasta, Dom św. Piotra. Góra Tabor. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

5. Dzień 18.11. Sobota: Śniadanie, przejazd na Górę Oliwną. Sanktuarium Pater Noster, przejście drogą niedzieli palmowej do kościoła Dominus Flevit. Panorama Jerozolimy. Kościół Wszystkich Narodów. Przejazd na Górę Syjon do Bazyliki Zaśnięcia NMP, spacer do Wieczernika i grobu Króla Dawida. Zejście do kościoła św. Piotra in Gallicantu. Spacer Starym Miastem pod Ścianę Płaczu. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6. Dzień 19.11. Niedziela: Śniadanie, dalszy pobyt w Jerozolimie – Via Dolorosa(Droga Krzyżowa), Bazylika Grobu Pańskiego(Msza święta). Czas wolny. Ain Karem (miejsce narodzin Jana Chrzciciela i nawiedzenia Elżbiety), Yad Washem (Muzeum upamiętniające holokaust), Kneset (współczesny parlament). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

7. Dzień 20.11. Poniedziałek: Wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, odprawa biletowo-bagażowa. 5,20 wylot do Warszawy. Lądowanie na lotnisku Okęcie o godzinie 8,25. Zakończenie pielgrzymki.

Cena: 1760pln + 560$

W cenę wliczone: transport autokarem z wi-fi na pokładzie w Izraelu; zakwaterowanie z wyżywieniem(5 śniadań, 5 obiadokolacji) w hotelach 3 i 4 gwiazdkowych; koszty zwiedzania wg programu; ubezpieczenie KL i NNW; system słuchawkowy AUDIO-GIUDE; opieka pilota-przewodnika; podatek VAT.

Dodatkowe opłaty: 180$- płatne do ręki pilotowi na realizację programu na miejscu, opłaty wjazdowe do miast, parkingi, wstępy do zwiedzanych obiektów, napiwki dla kierowców i obsługi hotelowej.

Zapisy: Jolanta Chwieśko 606 132 674