IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 30 kwietnia 2023r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 30 kwietnia 2023r.

1/ Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w Kościele Kwartałowe Dni Modlitw o dobre i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na potrzeby AWSD w Białymstoku.
2/ Dziś Ogólnopolska Niedziela Modlitw za Kierowców. Błogosławieństwo motocyklistów i obrzęd poświęcenia motocykli po Mszy św. o godz. 11.30.
3/ Jutro – 1 maja – początek nabożeństw majowych. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00, w soboty o 17.30, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 8.00. Zachęcamy do podtrzymywania pięknych tradycji i śpiewu litanii Loretańskiej przy figurach i przydrożnych krzyżach poza świątynią.
4/ Święto Flagi Państwowej – 2 maja (wtorek).
5/ Uroczystość NMP Królowej Polski – 3 maja. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00.
6/ Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona przez Arcybiskupa Józefa Guzdka, Metropolitę Białostockiego w środę 3 maja 2023 r. o godz. 11.00 w Archikatedrze Białostockiej. Zapraszamy do udziału w ww. uroczystości oraz wspólnej modlitwy za wstawiennictwem NMP Królowej Polski.
7/ W tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
8/ Spotkane organizacyjne uczniów klas VIII, a w przyszłości kandydatów do sakramentu bierzmowania w roku szkolnym 2023/2024,w niedzielę 7 maja po Mszy św. o godz. 11.30.
9/ Dziękujemy osobom, które w dniu wczorajszym sprzątały kościół.
10/ Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie kościoła i plebanii.
11/ Piesza pielgrzymka mężczyzn do Krypna 6 maja (sobota), o godz. 8.00. Wyjście z Katedry Białostockiej.