Ogłoszenia 23.04 3 Niedziela Wielkanocna

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 23.04 3 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary na rzecz rodziny z Kulikówki, która ucierpiała w wyniku pożaru. Zbiórkę prowadzą harcerze z parafii i rodzice

2. Dzisiaj po Mszy o 12:00 rozstrzygnięcie konkursu na pisankę wielkanocną. Gratulujemy!.

3. Jutro ur. św Wojciecha, we wtorek św. Marka a we środę św. Jerzego. Przy okazji składamy życzenia solenizantom.

4. W sobotę wyjazd integracyjny do Zakroczymia. Wyjazd o 8:00. Są jeszcze wolne miejsca.

5. Organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę 26-27 maja Jest to ogólnopolska pielgrzymka strażaków i harcerzy.

6. W maju organizujemy pielgrzymkę do Korycin 7 maja i do Ełku 13 maja.

7. Od 16 do 23 sierpnia pielgrzymka do Medjugorie a od 14 do 20 listopada do Ziemi Świętej. Zapisy u p. Joli, tel. w gablocie.

8. 2 maja przyjedzie do nas ogólnopolska telewizja, aby pokazać nasza wspólnotę. Już dzisiaj zapraszamy.

9. Jest kwietniowy numer Dróg Miłosierdzia

10. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Kozińc