Ogłoszenia 16.04 Niedziela Miłosierdzia

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 16.04 Niedziela Miłosierdzia

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary na Caritas Diecezjalną. Natomiast za tydzień harcerze i rodzice organizują zbiórkę na rzecz rodziny z Kulikówki, która ucierpiała w wyniku pożaru.

2. Dzisiaj po Mszy o 12:00 spotkanie kandydatów do I komunii a o 15:00 dodatkowa Msza św. w godzinie Miłosierdzia.

3. W następną niedzielę po Mszy o 12:00 rozstrzygnięcie konkursu na pisankę wielkanocną. Wszystkie prace zostały nagrodzone.

4. Trwają zapisy na wyjazd integracyjny do Zakroczymia. Jest już 30 osób. Z kolei 27 maja organizowany jest wyjazd do Częstochowy na ogólnopolską pielgrzymkę strażaków.

5. Tradycyjnie, jak co roku Od 16 do 23 sierpnia odbędzie się pielgrzymka do Medjugorie. Szczegóły za tydzień.

6. Dziękuję grupie modlitewnej za codzienną modlitwę w czasie nowenny.

7. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Kulikówki.

Niech Boże Miłosierdzie ogarnie wszystkich a Chrystus Zmartwychwstały niech nam błogosławi