II NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1/ Święto Miłosierdzia Bożego. Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku wyruszy dziś , o godz. 13.00 z parafii MB Królowej Rodzin (os. Bacieczki).
2/ Dzisiaj za pobożne odmówienie w kościele lub w kaplicy Koronki do Miłosierdzia Bożego można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
3/ Ofiary składane do puszki przeznaczone są na Caritas Archidiecezji.
4/ Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dzieci z klas III oraz ich rodziców.
5/ Dziękujemy dzieciom za przyniesione skarbonki z „Jałmużną Wielkopostną”.
6/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
7/ Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii.
8/ Spotkanie rodziców młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, w przyszłą niedzielę 23 kwietnia, po Mszy św. o godz. 11.30.
9/ Organizatorzy zapraszają na Wieczór patriotyczny, który odbędzie się w białostockim Kinie Ton w dniach 22 i 23 kwietnia o g.19:00.W programie: wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych oraz sztuka teatralna pt. „Polska – nasza kochana Ojczyzna”. Wstęp wolny.