Ogłoszenia 26 marca 5 Niedziela Wlk Postu

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 26 marca 5 Niedziela Wlk Postu

1. Dzisiaj możemy wesprzeć prace budowlane na parkingu. Zostało zakupione 40 ton kamienia a prace ruszą w tym tygodniu.

2. Dzisiaj dwa samochody z darami wyjeżdżają na Litwę. Dziękujemy za waszą ofiarność.

3. Dzisiaj o 15:00 w świetlicy w Kozińcach warsztaty ozdób świątecznych. Zapraszamy.

4. Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątek o 17:00

5. I sobota miesiąca – jest to dzień rekolekcji dla dzieci w wieku szkolnym. Godz: 11:30 Droga Krzyżowa, godz:12:00 Msza święta z nauką oraz możliwość spowiedzi. 17:15 Konferencja dla kobiet, 17:30 wspólny różaniec KŻR

6. Niedziela Palmowa – zachęcamy do włączenia się w czytanie Męki Pańskiej. Parafia w Kopisku zaprasza na przedstawienie Męki Pańskiej a my tradycyjnie spotkamy się za tydzień o 15:00 na Drodze Krzyżowej w Zalesiu.

7. Organizujemy konkurs na najpiękniejsza pisankę w kategorii: dzieci i młodzież oraz dorośli. Pisanki na konkurs dostarczamy do świąt.

8. Rekolekcje parafialne odbędą się w Wielka Środę.

9. Dziękuję za ofiarę od parafianki z Obrubnik oraz pomoc przy pracach budowlanych.

10. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Zalesia.

Na kolejny tydzień niech Bóg nam błogosławi!