Ogłoszenia 19 marca 4 Niedziela Wlk Postu

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 19 marca 4 Niedziela Wlk Postu

1. Dzisiaj zbiórka na materiały do wystroju świątecznego oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego.

2. Dzisiaj o 15:00 Droga Krzyżowa w Kulikówce. Zapraszamy.

3. Jutro uroczystość św. Józefa. Dodatkowa Msza o godz. 9:00. A dzisiaj wychodząc z kościoła każdy otrzyma obrazek ze świętym patronem.

4. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze o 8:00 i 18:00. Jest to dzień świętości życia i duchowej adopcji.

5. W sobotę zapraszamy harcerzy i młodzież na rajd patriotyczny do Łap. Wyjazd o 9:00. Udział bezpłatny.

6. Dziękuję parafianom za udział w filmie Opiekun. Na specjalnym seansie było 150 osób.

7. Dziękuję p. Katarzynie z Kozińc za pomoc w pracach przy kościele, a p. Jędrzejowi z Kulikówki za pomoc w transporcie palet.

8. Dziękuję za ofiarę od mieszkańców Obrubnik oraz ofiary indywidualne z Zalesia i Kulikówki. Dziękuje za ofiary złożone na remont ołtarza Matki Miłosierdzia w Białymstoku

9. Dziękuję też za liczną obecność na Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach oraz za dzisiejsze zaproszenie do Kozińc.

10. Ks. Arcybiskupowi i wszystkim solenizantom życzymy zdrowia i łask Bożych.

Na kolejny tydzień niech Bóg nam błogosławi!