UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 5 czerwca 2022 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 5 czerwca 2022 r.

1/ Dzisiaj za odmówienie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można zyskać odpust zupełny.
2/ Dziś kandydaci do bierzmowania podczas Mszy św. o godz. 11.30 złożą deklaracje woli przystąpienia do sakramentu bierzmowania, oraz świadectwo ukończenia katechezy z klasy VIII
3/ Przy wyjściu z kościoła będą rozdawane kartki z imionami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Proszę, niech każdy kto w ten sposób pozna imię kandydata otoczył duchową opieką, polecając w swoich modlitwach.
4/ W poniedziałek drugi dzień Zielonych Świąt. Święto NMP Matki Kościoła. Msza św. o godz. 18.00
5/ Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – 9 czerwca. Proszę, abyście modlili się o świętość kapłanów i nowe powołania.
6/ W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
7/ W Uroczystość Bożego Ciała proszę o przygotowanie czterech ołtarzy trasą – ul. św. Krzysztofa, ul. Lodowa, ul. Końcowa i ul. Zawady.
8/ Msza św. w int. dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii świętej zostanie odprawiona w Boże Ciało, o godz. 10.00. Proszę, aby dzieci korzystały z sakramentu pokuty przed godz. 18.00
9/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.
10/ Dziękuję wspólnocie KŻR pw. św. Jana Pawła II za sprzątnięcie kościoła.
11/ Intencja dla KŻR – Modlitwa za kandydatów do bierzmowania.