Ogłoszenia Duszpasterskie 20170611

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20170611

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj Uroczystość Trójcy Świętej i zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

W dzisiejszą niedzielę o godz. 12.30 Abp Edward Ozorowski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.

Dzisiaj o godz 17.00 Ks. Adam wygłosi uczestnikom kursu przedmałżeńskiego konferencję, następnie odbędzie się modlitwa przed Najświętszym Sakramentem w intencji narzeczonych (tzw. dzień skupienia).

Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, Kapłana i Doktora Kościoła (13.06).

Wspomnienie bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika (14.06).

Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało (we czwartek – 15.06). W naszym kościele Msze św. o godz 8.00 9.30, 11.00, 12.30. Nie ma Mszy św. o godz. 18.00. Natomiast będzie Msza św. w naszym kościele o godz. 17.00, którą odprawi Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki i poprowadzi procesję eucharystyczną do kościoła pw. św. Kazimierza Królewicza. Proszę o ubranie ołtarza przy krzyżu misyjnym oraz o udział w procesji, zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów.

Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, Zakonnika (17.06).

Nabożeństwo Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału w kościele lub do odmawiania Litanii do Serca Pana Jezusa w gronie rodziny, jeżeli nie możemy być w świątyni.

Nieszpory eucharystyczne w naszym kościele razem z nabożeństwem czerwcowym po Mszy św. o godz. 18.00. Na zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała we czwartek (22.06) błogosławieństwo dzieci oraz kwiatów i ziół (wianuszki).

W następną niedzielę (18.06) Msza św. o godz. 12.30 dla uczniów klas I i II gimnazjum oraz ich rodziców i zakończenie roku formacyjnego przed bierzmowaniem.

W następną niedzielę ofiary do puszek na KUL.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę na naszą plebanię, za ofiary składane na
konto parafii, za wszelką życzliwość. Dziękuję za ofiary na ławki. Trwają prace wewnątrz plebanii, został ułożony gres na schodach do zakrystii. W minony piątek odbyło sie spotkanie moje z panem architektem projektantem ławek i z wykonawcą. Niebawem rozpoczniemy wykonywanie ławek zgodnie z posiadanym funduszami.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)