4 czerwca – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 4 czerwca – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Dzisiaj za odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź”, można zyskać odpust zupełny. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
 2. Dzisiaj Ks. Bogdan wraz z kolegami księżmi z roku obchodzą 14 rocznicę święceń kapłańskich. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00 na którą serdecznie zapraszamy.
 3. Jutro 5 czerwca – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. będą o godz. 7.00, 10.30, 16.30, 18.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. W poniedziałek kancelaria nieczynna.
 4. W sobotę 10 czerwca o godz. 11.00 w białostockiej archikatedrze odbędą się święcenia biskupie i uroczysty ingres Abp. Tadeusza Wojdy. Módlmy się w intencji nowego Arcybiskupa.
 5. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
 6. 8.06 – czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 7. 10.06 – sobota – Wspomnienie bł. Bogumiła, Biskupa.
 8. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę, święta i środy o godz. 17.30. W pozostałe dni powszednie o godz. 18.30. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym.
 9. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 10. W przyszłą niedzielę, 11 czerwca, o godz. 18.00 wyświęcenie kandydatów na ministrantów.
 11. 15 czerwca – Uroczystość Bożego Ciała. Procesja będzie przechodziła tą samą trasą. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzyków w tych miejscach co w ubiegłym roku.
 12. Jest tygodnik diecezjalny „Drogi Miłosierdzia” na czerwiec i „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabycia i czytania.
 13. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, taca będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła. Obecnie trwają prace wewnątrz kościoła.
 14. 27 maja odbył się kolejny festyn rodzinny. Bardzo serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Rodzina na Plus za zorganizowanie i poprowadzenie tego festynu. Dziękujemy wszystkim sponsorom i naszym parafianom za pomoc i przygotowanie festynu. Tak wiele osób włączyło się do przygotowania i prowadzenia festynu, że nie sposób wszystkich wymienić. Dlatego wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać!. Z festynu zebrano: 4100zł.