„Stawaj do walki” – płyta warta uwagi

Informacja pobrana z bialystok.oaza.pl/dk – „Stawaj do walki” – płyta warta uwagi

18767303_1375357492544975_1239648755_oKochani, mamy zaszczyt przedstawić Wam piękne dzieło – świeżo wydaną płytę scholi WINNICA – „Stawaj do walki”Wspaniały i mądry prezent na dzień dziecka i nie tylko.

„STAWAJ DO WALKI” to szczególne wydawnictwo. Mamy nadzieję, że stanie się pomocą w walce z siedmioma grzechami głównymi. Energetyczne i radosne piosenki zespołu „WINNICA” zawarte na płycie przedstawiają ludzkie wady i sposoby ich pokonywania. Książeczka jest integralną częścią wydawnictwa. Po tekście piosenki znajdują się fragmenty z Pisma Świętego oraz komentarze wyjaśniające, na czym polega kolejny z grzechów. Całe wydawnictwo uzupełniają ilustracje Natalii Morytko.

„STAWAJ DO WALKI” to doskonały materiał, pomocny w dialogu rodziców z dziećmi na temat ludzkich wad i słabości.

Płyta dostępna od 31 maja w księgarni katolickiej w KINIE „TON”
Wydawnictwo Dostępne również podczas koncertów „WINNICY”
3 czerwca godz. – Sokółka – Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych
4 czerwca, godz. 15.00 – Białystok – Krywlany – FESTYN RODZINNY
4 czerwca, godz. 18.30 – Białystok – Przed Teatrem Dramatycznym
11 czerwca, godz. 19.00 – Białystok- Parafia Św. Andrzeja Boboli – Festyn
25 czerwca – Różanystok – Koncert na zakończenie Pielgrzymki Różanostockiej
W temacie możliwości nabycia płyty, koncertów i spraw wszelakich
kontakt z ks. Wojciechem Trzaską – 607 986 707
Ks. Wojciech Trzaska jest odpowiedzialny za Diecezjalną Diakonię Muzyczną, tym bardziej warto docenić i wesprzeć jego wspaniałą pracę z dziećmi i młodzieżą.