20 stycznia – 2. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 20 stycznia – 2. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 2 NIEDZIELA ZWYKŁA.
  2. 21 stycznia – poniedziałek – Wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy.
  3. 24 stycznia – czwartek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła.
  4. 25 stycznia – piątek – Święto Nawrócenia św. Pawła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. 26 stycznia – sobota – Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów.
  6. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece gromnice. Para 5zł.
  8. Są czasopisma: „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
  9. W okresie ferii zimowych tj. w terminie 21 – 25.01.2019 (poniedziałek – piątek) w Świetlicy Środowiskowej (w budynku naszej plebanii) zorganizowane będą bezpłatne ferie zimowe dla dzieci i młodzieży ze środowiska lokalnego. Przewidziane są atrakcyjne zajęcia, rozgrywki, konkursy oraz nagrody. Wszystkich chętnych, serdecznie zapraszamy. Poniedziałek – piątek, w godzinach od 9.00 do 14.00.
  10. Dziekujemy serdecznie za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy i na konto. W ubiegłą niedzielę na tacę na budowę kościoła złożono: 8613,11zł. Serdeczne Bóg zapłać! Dziekujemy za makulaturę i nakrętki.
  11. Już kolejny rok możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku w rozliczeniu PIT za 2018 rok.
  12. Zachęcamy do rozliczania się również emerytów i rencistów, których 1% podatku również może wspomóc naszą wspólnotę parafialną.
  13. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Bardzo proszę o ofiary na budowę kościoła. Dzisiaj do bloków przyjdą ministranci, aby przypomnieć o kolędzie. Bardzo proszę o życzliwe potraktowanie ministrantów. Plan kolędy znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Jeśli ktoś zmienił adres zamieszkania, nie jest zapisany w parafii, a chciałby, żeby kapłan odwiedził z kolędą to prosimy zgłosić się do zakrystii po Mszy św. lub do kancelarii.