2 maja – V Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 2 maja – V Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2 maja 2021 r. – V Niedziela Wielkanocna

1. 2 maja – V Niedziela Wielkanocna.
    • Po Mszy św. o godz. 12:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nieszpory Eucharystyczne.
    • Adoracja Najświętszego Sakramentu w dniu dzisiejszym w godz. 15:00 – 18:00 z możliwością przyjęcia komunii św. o godz. 15:00, 16:00 i 17:00.
    • Nabożeństwo majowe o godz. 17:30.

W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie gościmy kleryka z Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium.

2. 03 maja – Poniedziałek – Uroczystość NMP Królowej Polski.

• Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

• Nabożeństwo majowe o godz. 17:30.

• O godz. 20:00 – Różaniec Męska Sprawa – modlitwa różańcowa mężczyzn.

W tym dniu po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na pomoc w leczeniu 2-letniego Mikołaja chorego na SMA. Rodzice chłopca proszą o modlitwę i wsparcie.

3. Nabożeństwo majowe w tym tygodniu od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 18:00, w sobotę i niedzielę o godz. 17:30. W maju Nowenna do NMP Królowej Rodzin we środy będzie połączona z nabożeństwem majowym.

4. 04 maja – wtorek – Wspomnienie św. Floriana, Męczennika.

5. 06 maja – czwartek – Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba. Jest to pierwszy czwartek miesiąca. Po wieczornej Mszy św. modlitwa w intencji powołań oraz kolejna konferencja z cyklu: „Modlitwa osobista”.

6. 07 maja – piątek – I piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7:00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6:30, a popołudniu od godz. 17:30. Od godz. 9:00 kapłani odwiedzą z posługą sakramentalną osoby chore z naszej wspólnoty parafialnej.

7. 08 maja – sobota – Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Patrona Polski. W tym dniu odbędą się uroczystości I Komunii św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 12. Otoczmy te dzieci oraz ich rodziny naszą modlitwą.

8. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na fundusz budowy kościoła. Dziękujemy za złożone w minionym tygodniu ofiary na budowę kościoła, w kancelarii i na konto złożyliśmy 1090 zł. Dziękujemy również za pamięć o bieżących potrzebach parafii i składane na ten cel darowizny. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu oraz w dniu wczorajszym zaangażowali się w prace porządkowe kościoła i terenu parafialnego.

9. Życzmy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Otaczamy Was modlitwą
Wasi duszpasterze.