2 czerwca – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 2 czerwca – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 – nieszpory i procesja eucharystyczna.
  2. 3 czerwca – poniedziałek – Wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy Męczenników.
  3. 5 czerwca – środa – Wspomnienie św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika.
  4. 8 czerwca – sobota – Wspomnienie św. Jadwigi Królowej.
  5. W środę nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin o godz. 18.30.
  6. Nabożeństwo czerwcowe  w niedzielę, święta i środy o godz. 17.30. W pozostałe dni powszednie o godz. 18.30. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Trwa nowenna do Ducha Świętego. Dobiega końca czas spowiedzi wielkanocnej.
  8. 6 czerwca – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po nabożeństwie czerwcowym spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego.
  9. 7 czerwca – pierwszy piątek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 7.00, 16.30, 18.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30, po południu od godz. 16.00.  Od  godz. 9.00 księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych.
  10. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Wilna proszone są o skontaktowanie się z ks. Piotrem lub ks. Tomaszem.
  11. Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda wraz z Radą Ruchów Katolickich Archidiecezji Białostockiej zaprasza wspólnoty, ruchy, stowarzyszenia oraz wszystkich wiernych do uczestnictwa w modlitewnym czuwaniu w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, w sobotę 8 czerwca br. Czuwanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 19.00 w Katedrze Białostockiej. Od godz. 20.30 do 22.30 modlitwa wszystkich wspólnot, ruchów i stowarzyszeń na placu przy Katedrze.
  12. Zapraszamy na kolejną edycję Koncertu Uwielbienia Bogu Dźwięki, który odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca br. o godz. 20.30 przed Katedrą białostocką. Koncert wykonany na żywo ze 100 osobowym chórem oprawiony będzie obrazem na żywo sypanym piaskiem do każdego z utworów. Wstęp wolny.
  13. W dniach 21-23 czerwca organizowana jest Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Można się zapisywać w parafii.
  14. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła.    Dziękujemy też za składaną makulaturę i nakrętki. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, taca będzie na budowę naszego kościoła.