19 lipca – XVI Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 19 lipca – XVI Niedziela zwykła – ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – XVI Niedziela zwykła – 19.07.2020 r.

1. W tym tygodniu:
    • 22.07 – środa – Święto Św. Marii Magdaleny. Nowenna do NMP Królowej Rodzin o godz. 17:30.
    • 23.07 – czwartek – Święto Św. Brygidy, Zakonnicy, Patronki Europy.
    • 24.07 – piątek – Wspomnienie św. Kingi, Dziewicy.
    • 25.07 – sobota – Święto Św. Jakuba Apostoła oraz Wspomnienie Św. Krzysztofa, Męczennika – Patrona Kierowców. W przyszłą sobotę oraz w niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów oraz błogosławieństwo kierowców.
  2. Dziękujemy za udział w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz okazane w ten sposób wsparcie dla Polskich Misjonarzy.
  3. Dziękuję za ofiary złożone na budowę Kościoła. W ubiegłą niedzielę złożyliśmy na tacę 11 022,44 zł i 20€. W kancelarii i na konto złożyliśmy 6895 zł w tym jedna rodzina ofiarowała 5000 zł. Serdeczne dziękuję za każdą złożoną ofiarę.
  4. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrego tygodnia, udającym się na urlopy dobrego wypoczynku, a idącym do pracy potrzebnych sił.

Szczęść Boże ✝
Wasi duszpasterze

Pomódlmy się za naszych zmarłych. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła:
✝ŚP. TERESA BRULIŃSKA l. 87
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Grafik 19.07.2020 r. – XV Niedziela Zwykła

Godz.