19 czerwca – XII Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 19 czerwca – XII Niedziela zwykła – ogłoszenia

Ogłoszenia – 19.06.2022 r. – XII Niedziela zwykła

1. 19.06. – Niedziela

Po Mszy św. o godz. 10:30 Spotkanie Koła Misyjnego Dzieci.

Po Mszy św. o godz. 12:00 Nieszpory eucharystyczne i nabożeństwo czerwcowe.

Porządek nabożeństw w tym tygodniu:

• Nieszpory Eucharystyczne i nabożeństwo czerwcowe

• Poniedziałek – Czwartek po Mszy św. o godz. 18:00

• Nabożeństwo czerwcowe

• Piątek i sobota po Mszy św. o godz. 18:00

• Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin

• Środa godz. 17.30.

2. 21.06. – Wtorek – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika.

3. 23.06. – Czwartek – na zakończenie oktawy Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 18:00 nieszpory i procesja eucharystyczna a także błogosławieństwo dzieci oraz kwiatów i ziół.

4. 24.06. – Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji na uroczystość nie obowiązuję nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8:00. Zapraszamy dzieci i młodzież oraz rodziców i nauczycieli oraz pracowników szkół SP 12 i SP 16 do wspólnej modlitwy.

Jest to również dzień imienin ks. Jana Hołodoka poprzedniego proboszcza naszej parafii. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

5. 25.06. – Sobota – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

6. W dniach 25–26 czerwca (sobota, niedziela) organizowana jest 41 Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Pielgrzymi z Białegostoku wyruszają 25 czerwca (nową trasą, z noclegiem w Sokółce) ze Świętej Wody o godzinie 7:00. Pielgrzymka zakończy się w Różanymstoku 26 czerwca (niedziela) uroczystą Eucharystią o godz. 17:30.

7. Dziękujemy za złożone w minionym tygodniu ofiary na budowę kościoła. W ubiegłą niedzielę na tacę na ten cel złożyliśmy 13299 zł w kancelarii i na konto złożyliśmy 1200 zł. Dziękuje za ofiary na remont kaplicy – w Uroczystość Bożego Ciała na tacę na ten cel złożyliśmy 12804 zł a w kancelarii na konto 700 zł. Złożone ofiary pokryją częściowo koszty materiałów zawiązanych z remontem kaplicy. Ewentualne ofiary możemy składać na konto parafialne z dopiskiem „remont kaplicy”. Dziękujemy za okazywaną w minionym tygodniu życzliwość i troskę.

8. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i pięknego przeprowadzenia tegorocznej procesji eucharystycznej w Uroczystość Bożego Ciała. Wszystkim obecnym za wspólną modlitwę.

9. Życzmy Wam dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Otaczamy Was modlitwą
Wasi duszpasterze.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli:

Śp. Halina Łozowska l. 77

Śp. Eleonora Kordulska l. 100

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

XII Niedziela Zwykła – 19.06. 2022 r. – Grafik

Dyżur ks. Maciej