18 kwietnia – III Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 18 kwietnia – III Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18 kwietnia 2021 r. – III Niedziela Wielkanocna

1. 18 kwietnia – niedziela – Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 14:00, 18:00, 19:30.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w dniu dzisiejszym w godz. 15:00 – 18:00 z możliwością przyjęcia komunii św. o godz. 15:00, 16:00 i 17:00.

2. Nowenna do NMP Królowej Rodzin we środę o godz. 17:30.

3. 21 kwietnia we środę rozpoczynamy w naszej parafii cykl kolejnych katechez, tym razem poświęconych modlitwie osobistej. Spotkania będą się odbywały w kwietniu we środy a w maju we czwartki po wieczornej Mszy św. o godz. 18:00. Dziś po Mszach św. można nabyć książki, które będą pomocne w osobistej modlitwie i formacji na czas trwania katechez. Spotkania mają charakter otwarty. Serdecznie zapraszamy.

4. 23 kwietnia – piątek – Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski

5. 24 kwietnia – sobota – Uroczystość Św. Jerzego, Męczennika, głównego Patrona Archidiecezji i Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.

6. 24 kwietnia – sobota – o godz. 12:00 w naszym kościele odbędzie się Msza św. i wspólna modlitwa czcicieli św. Joanny Beretty Molla a następnie konferencja o św. Joannie. Spotkanie przebiegnie pod hasłem: Św. Joanna Beretta Molla – Święta z życia wzięta.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Wspólna modlitwa w ramach trwającej nowenny Otrzyj Matce Łzy, uratuj Ojcu Syna odbędzie się w przyszłą niedzielę 25 kwietnia, o godz. 14:00 Msza św. a następnie modlitwa różańcowa.

8. Dziękujemy za złożone w minionym tygodniu ofiary na budowę kościoła, jak również za pamięć o bieżących potrzebach parafii i składane na ten cel darowizny.

9. Życzmy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Otaczamy Was modlitwą
Wasi duszpasterze.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli:

• Śp. Cecylia Kosińska l. 69
  • Śp. Czesław Zdanowicz l. 87

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.