17 stycznia – II Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 17 stycznia – II Niedziela zwykła – ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA 17.01.2021 r.

1. 18 stycznia – poniedziałek – rozpoczyna się 31 Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan
  2. 19 stycznia – wtorek – Wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa. To dzień imienin Księdza Biskupa Henryka Ciereszki. Msza św. z okazji Jego Imienin, będzie sprawowana we wtorek 19 stycznia 2021 roku, o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do modlitwy w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.
  3. 21 stycznia – czwartek – Wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy. Jest to również dzień babci. Dzień później 22 stycznia w piątek przypada dzień dziadka. Otoczmy naszą życzliwą modlitwą i dobrym słowem naszych dziadków.
  4. W przyszłą niedzielę 24 stycznia 2021 roku, decyzją ks. Ksiądz Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego, w ramach „Dnia solidarności z Chorwacją”, we wszystkich parafiach Archidiecezji Białostockiej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji, które miało miejsce w dniach 29 grudnia 2020 roku i 6 stycznia 2021.
  5. Dziękujemy za składane ofiary na budowę kościoła składane na konto oraz podczas Mszy św. „kolędowych”. W minioną niedzielę na tacę na budowę kościoła złożyliśmy 8140 zł.
  6. Dziękujemy za życzliwość, dobre spotkania kolędowe i wspólną modlitwę w minionym tygodniu. Informacje o terminach sprawowanych Mszy św. „kolędowych” w int. parafian wraz ze słowem Księdza Proboszcza systematycznie docierają do skrzynek parafian. Na miarę możliwości zapraszamy do wspólnej modlitwy. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie możemy być obecni, pozostańmy wówczas razem w duchowej łączności w tym czasie.
  7. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzymy sił i zdrowia. Szczęść Boże.

Wasi duszpasterze.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł:
Śp. + Tadeusz Henkiel l. 79
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Przypominamy i prosimy, aby stosować się do zaleceń sanitarnych: ilości osób obecnych na nabożeństwach, pilnowania dystansu, zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni. Osoby z objawami infekcji prosimy o pozostawanie w domach. Osoby korzystające z dyspensy zapraszamy do uczestnictwa i łączności poprzez transmisje Mszy św. w niedzielę o godz. 9:00 i 12:00 za pośrednictwem strony internetowej oraz parafialnego facebooka. W niedzielę w godz. 15:00 – 18:00 istnieje możliwość indywidualnej modlitwy i adoracji Najśw. Sakramentu oraz przyjęcia Komunii św. co pół godziny. Zachęcamy osoby, które uczestniczą w eucharystii za pośrednictwem mediów o skorzystanie z możliwości przyjęcia komunii świętej w tym czasie.

17 stycznia II Niedziela Zwykła – Grafik

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

Ks. Proboszcz, Ks. Tomasz

Ks. Paweł

Ks. Paweł

Ks. Tomasz, ks. Proboszcz

Ks. Tomasz

ks. Proboszcz, ks. Paweł

Ks. Daniel, Ks. Paweł

ks. Stanisław, ks. Adrian, ks. Tomasz

Ks. Stanisław

ks. Paweł, ks. Daniel, ks. Adrian

Adoracja Najsw. Sakramentu i możliwość przyjęcia komunii św. (co pół godziny).

Ks. Adrian

ks. Daniel, ks. Adrian, ks. Stanisław