16 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 16 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 16 maja 2021 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. 16.05. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
    • Transmisja Mszy św. o godz. 9:00 i 14:00
    • Adoracja Najświętszego Sakramentu w dniu dzisiejszym w godz. 15:00 – 18:00 z możliwością przyjęcia komunii św. o godz. 15:00.
    • Nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  2. 22.05. – Sobota – Zapraszamy na wspólną modlitwę w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. O godz. 19:30 Msza św. i następnie czuwanie modlitewne.
  3. Nabożeństwo majowe połączone z nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18:00, w sobotę i niedzielę o godz. 17:30. W maju Nowenna do NMP Królowej Rodzin we środy jest połączona z nabożeństwem majowym.
  4. 23.05. – sobota – Odbędą się uroczystości I Komunii św. kolejnej grupy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 12. Otoczmy te dzieci oraz ich rodziny naszą modlitwą.
  5. Dziękujemy za złożone w minionym tygodniu ofiary na budowę kościoła.
  6. W sobotę 15 maja nasi ministranci zajęli I miejsce i zdobyli puchar w Turnieju Piłki Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Białostockiej w kategorii ministrant: 2009-2013. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i ich opiekunowi ks. Tomaszowi.
  7. Życzmy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Otaczamy Was modlitwą

Wasi duszpasterze

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli:

Śp. + Teodor Ławrowski l. 80

Śp. + Janina Kołakowska l. 66

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Ogłoszenia i komunikaty Kurii Metropolitalnej Białostockiej

1. Spotkanie modlitewno-formacyjne zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej oraz odpowiedzialnych za inne grupy różańcowe odbędzie się w sobotę, 22 maja 2021 roku. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do uczestnictwa.
  2. W trwającym Roku Rodziny Amoris Laetitia, Duszpasterstwo Rodzin zaprasza wszystkich wiernych na Archidiecezjalne Rekolekcje dla Rodzin. Odbędą się one w dniach 21-23 maja w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, a poprowadzi ks. Adam Ciereszko. Motywem przewodnim tych dni będzie odkrywanie „Radości miłości” w realizacji naszych powołań i miejsca w życiu rodzinnym.

Program rekolekcji:

• 21 V (piątek) g. 19:30 konferencja i modlitwa za rodziny
    • 22 V (sobota) g. 19:30 konferencja, modlitwa o Ducha Świętego dla naszych rodzin, możliwość spowiedzi
    • 23 V (niedziela) g. 15:00 Eucharystia
  3. W niedzielę 23 maja o godz. 19:30 podczas Mszy Świętej Akademickiej w Archikatedrze Białostockiej rozpocznie się duchowe przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie 2023r. Zapraszamy wszystkich młodych do udziału w tej modlitwie, która przybierze cykliczny wymiar. Każdy 23 dzień miesiąca będzie ogólnopolskim dniem modlitwy za ŚDM w Lizbonie.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 16.05.2021 – Grafik

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

ks. Daniel

ks. Proboszcz, ks. Maciej, ks. Adrian