16.05. Wniebowstąpienie

Informacja pobrana z kozince.pl – 16.05. Wniebowstąpienie

1. Dzisiaj zapraszamy harcerzy, scholę i ministrantów na wyjazd rowerowy. Zbiórka o 14:00 przy kościele
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Kozińcach o 17:45. W poniedziałek modlimy się wspólnie w Obrubnikach, we wtorek w Zalesiu, we środę w Kulikówce a we czwartek w Szaciłach. Cieszy duża liczba dzieci oprócz Kozińc i duża liczba uczestników oprócz Szacił.
  3. We środę dodatkowa Msza o 17:00 i adoracja.
  4. Kończy się czas spowiedzi wielkanocnej. Za tydzień Zesłanie Ducha Świętego.
  5. Wracają wspólne pielgrzymki autokarowe: Najbliższa do Świętej lipki 12 czerwca,. W sierpniu i we wrzeniu planowane są wyjazdy do Medjugorie.
  6. Przez tydzień mieliśmy problemy ze strona internetową. Obecna w nowej formie już działa. Dziękuje parafianinowi z Kulikówki za pomoc. Zapraszamy tez na stronę na Facebooku.
  7. Serdecznie dziękuję grupie kilkunastu osób, która pomagała we środę w nasadzeniach.
  8. Dziękuje za ofiary na remont kościoła m.in. od parafianki z Kozińc, która ofiarowała 1 tys. zł.
  9. Dziękuje KGW z terenu gminy i za Wasze gorące serca: na rehabilitację młodej parafianki zebrano 8,4 tys. zł.

Niech Chrystus obdarza potrzebnymi łaskami i błogosławi!