14 kwietnia – Niedziela Palmowa – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 14 kwietnia – Niedziela Palmowa – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest NIEDZIELA PALMOWA, czyli MĘKI PAŃSKIEJ. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Uroczyste poświęcenie palm i procesja o godz. 10.30. Gorzkie Żale o godz. 17.20.
  2. 15 kwietnia – poniedziałek – o godz. 18.00 – Msza św. za zmarłego śp. Ks. Prałata Stefana Girstuna w 11 rocznicę śmierci. Serdecznie zapraszamy.
  3. W tygodniu: Droga Krzyżowa dla dzieci – wtorek o godz. 17.00, Gorzkie Żale – wtorek o godz. 18.30.
  4. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  5. W Wielki Czwartek o godz. 9.00 – Msza św. Krzyżma w Bazylice Metropolitalnej. Zachęcamy wiernych i ministrantów do udziału w tej uroczystości. W Wielki Czwartek nie będzie Mszy św. z rana.
  6. W Wielki Piątek i w Wielką Sobotę na godz. 9.00 młodzież oazowa zaprasza na modlitwę brewiarzową. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą wspólnie modlić się Liturgią Godzin.
  7. Spowiedź św. w dni powszednie do środy włącznie rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.30. Wszystkie formalności z chrztami prosimy załatwić do środy włącznie. Od Wielkiego Czwartku do Poniedziałku Wielkanocnego włącznie kancelaria nie będzie czynna.
  8. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  9. Można nabyć świece „Paschaliki” w cenie 10zł. Mogą one posłużyć do Liturgii Wigilii Paschalnej oraz śniadania Wielkanocnego.
  10. W parafii są ludzie chorzy i w starszym wieku, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Proszę zgłosić, kto chciałby skorzystać ze spowiedzi i Komunii Św. W poniedziałek – 15 kwietnia księża będą odwiedzać chorych z Panem Bogiem od godz. 9.00.
  11. 15 kwietnia – poniedziałek – w naszym kościele o godz. 20.00 odbędzie się modlitwa różańcowa mężczyzn. Serdecznie zapraszamy.
  12. Są czasopisma: „Gość Niedzielny” i „Mały gość Niedzielny” w cenie 5 zł.
  13. Caritas Archidiecezji Białostockiej, Fundacja Rodziny Czarneckich oraz Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia, serdecznie zapraszają wszystkie osoby ubogie, samotne, starsze oraz rodziny wielodzietne na Śniadanie Wielkanocne dla potrzebujących, które odbędzie się dnia 21 kwietnia 2019r. Wspólny posiłek oraz modlitwa odbędą się w budynku Zespołu Szkól Katolickich przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku o godz. 7.30. Wszystkie osoby, które przyjdą na nasze wspólne świętowanie, otrzymają ciepły posiłek przygotowany przez Fundację Rodziny Czarneckich.
  14. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki. Dziękujemy osobom, które sprzątały cały plac kościelny. Za wszystko wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.