11 marca – 4. Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 11 marca – 4. Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. O godz. 17.20 – Gorzkie Żale.
  2. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 17.30.
  3. 13 marca – poniedziałek – piąta rocznica wyboru papieża Franciszka. Módlmy się za Ojca Świętego.
  4. 18 marca – niedziela – Dzień Imienin Księdza Arcybiskupa Seniora Edwarda Ozorowskiego. W tym dniu w Katedrze Białostockiej o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ks. Arcybiskupa. Polecajmy Bogu w modlitwie Najdostojniejszego Solenizanta.
  5. 15 marca – czwartek – o godz. 18.00 Msza św. za zmarłego ś.p. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
  6. Rekolekcje Wielkopostne:
    • dla dorosłych i młodzieży: 17.03 o g. 18.00, 18,19, 20, 21 marca
    • dla Szkół Podstawowych i klas gimnazjalnych: 19, 20, 21 marca
  7. Dzisiaj przed kościołem jest rozdawany plan rekolekcji.
  8. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla wszystkich w piątek o godz. 18.30, dla młodzieży w sobotę o godz. 18.40. dla dzieci – wtorek o godz. 17.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.20, we wtorek o godz. 18.30.
  9. 14 marca, w najbliższą środę Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczynamy Seminarium Odnowy Wiary w naszej parafii. Serdecznie zachęcamy do udziału. Będzie to szczególny czas, w którym Bóg będzie przychodził ze Swoją Miłością i Łaską. Bóg czeka na Ciebie. Warto przyjść. Ten czas nie będzie zmarnowany. Zapraszamy.
  10. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła, składaną makulaturę i nakrętki. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła.
  11. Już kolejny rok możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku w rozliczeniu PIT za 2017 rok.
    Po raz kolejny Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”, w tym roku wyłącznie dla rencistów i emerytów.
    W celu uzyskania pomocy w rozliczeniu prosimy o zgłaszanie się do biblioteki parafialnej w każdą niedzielę w godzinach 11:30-14:00.