05 marca 2017 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Informacja pobrana z dojlidyparafia.pl – 05 marca 2017 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim troszczącym się, (na różne sposoby: modlitwą, pracą czy składanymi ofiarami), o nasz  kościół, plebanię i ich otoczenie. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na Kurię Metropolitalną Białostocką i datki do puszek przed kościołem – na Misje, „Ad Gentes”!

Bóg zapłać KŻR za składane ofiary na urządzenie „Ciemnicy” i „Grobu Pańskiego”.

2. Nabożeństwa pasyjne są odprawiane w naszym kościele: „Gorzkie Żale” – środy, soboty i niedziele o godz. 17.30, „Droga Krzyżowa” – piątki o godz.17.30 i  w niedziele po Mszy św. o godz.9.30 (ok. godz. 10.15), a „Droga Krzyżowa” dla dzieci – wtorki o godz. 16.30.  Zachęcamy do udziału w tych przepięknych Nabożeństwach „Męki Pańskiej”, zarówno w kościele jak i kaplicach wioskowych czy domach prywatnych.