03 września 2017 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Informacja pobrana z dojlidyparafia.pl – 03 września 2017 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚRODKÓW SPOŁECZNEGO PRZEKAZU

1. Serdeczne Bóg zapłać dobrodziejom naszej Parafii, wszystkim troszczącym się o nasz kościół i jego otoczenie.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę – przeznaczone na Kurię Metropolitalną Białostocką oraz datki do puszek przed kościołem – na bieżące potrzeby Parafii.

2. W czekającym tygodniu:

4 września (poniedziałek) – początek roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. „na rozpoczęcie roku szkolnego” o godz. 8.00, na którą serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców oraz nauczycieli, katechetów i wychowawców. Pamiętajmy, że rodzina jest pierwszym miejscem w którym dzieci zdobywają wychowanie – także religijne. Edukacja szkolna i katechetyczna powinna być szczególnym przedmiotem troski rodziców. Szkoła, katecheza i Kościół nigdy nie zastąpi rodziców w ich roli wychowawczej.