Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 25 listopada 2018 r. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1/ Dziś w Kościele Powszechnym obchodzona jest Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Za pobożne odmówienie Aktu poświęcenia można zyskać odpust zupełny.

2/ Nabożeństwo do św. Charbela – 28 listopada po Mszy św. o godz. 18.00.

3/ Pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4/ Spotkanie KŻR pw. św. Jana Pawła II na plebanii w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 i po różańcu. Zapraszamy.

5/ W przyszłą niedzielę rozpocznie się Nowy Rok Liturgiczny. Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na Mszę św. „Roratnią”. Od poniedziałku do soboty, o godz. 6.30.

6/ Od 3 grudnia Msze św. w naszym kościele będą odprawiane na stałe o godz. 6.30 i 18.00.

7/ Osoby chętne zapraszamy do sprzątania kościoła w przyszłą sobotę.

8/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu. W dalszym ciągu prosimy o wsparcie duchowe i materialne.

9/ Zapraszamy chłopców do Służby Liturgicznej Ołtarza /ministranci/. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się do ks. Daniela.

10/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Józef Tymiński. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.