Informacja z: parafiarynki.pl – XXXIII Niedziela Zwykła Uroczystość NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia Głównej Patronki Archidiecezji

XXXIII Niedziela Zwykła Uroczystość  NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia Głównej Patronki Archidiecezji

Różaniec śpiewają Średzińskie

Dzisiaj taca Na organizację światowych dni młodzieży

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Suchowoli zaprasza do uczestnictwa w obchodach 30. rocznicy męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz 1. rocznicy śmierci śp. Marianny Popiełuszko, matki ks. Jerzego. Uroczysta Msza Święta będzie sprawowana w niedzielę 23 listopada br. o godz. 12.00 w kościele w Suchowoli. Mszę Świętą poprzedzi złożenie wieńców na grobie śp. Marianny Popiełuszko na cmentarzu (o godz. 10.45) oraz program artystyczny w kościele poświęcony bł. ks. Jerzemu (o godz. 11.30).

Zapraszam młodzież na dyskotekę andrzejkową w następną niedziele zapisy u mnie.

17.11 poniedziałek + Edmund i rodziców z obu stron

18.11 wtorek † Marek Zimnoch   zam. Wanda Zimnoch